درباره ما


معرفی شرکت روان ترانس آپاداناتسمه آپادانا در سال 1374 در زمینه تسمه های خودرویی و صنعتی شروع به کار نمود و در سال 1381 تحت عنوان روان ترانس آپادانا با لوگوی تجاری RTA در تامین و تولید بیش از 47 هزار نوع تسمه در صنایع خودرویی، نفت، گاز و پتروشیمی، کشاورزی، کاشی و سرامیک، سیمان، نساجی، مواد غذایی، سلولزی، شیشه، آسانسور، معدن و... کار خود را گسترش داد .


در سال 1392 با احداث کارخانه ای به وسعت 10 هزار متر مربع و استفاده از ده ها پرسنل متخصص در حوزه های فنی و مهندسی در شهرک صنعتی شمس آباد موفق به دریافت پروانه بهره برداری شد و قدم بزرگی به سوی بومی سازی صنعت تسمه در کشور برداشت.


در سال 1397 شرکت روان ترانس آپادانا موفق به دریافت استاندارد های IATF16949 در زمینه تولید محصولات خودرویی و مدیریت کیفیت ISO9001 از شرکت IMQ ایتالیا گردید و با افتخار در لیست تامین کنندگان گرید B ساپکو قرار گرفت.


شرکت روان ترانس آپادانا در راستای ارائه خدمات فوق و مطابق با نیاز مشتری ، تحت لیسانس شرکت های معتبر تولید کننده انواع تسمه در جهان از جمله Optiblet (آلمان)، Megadayne (ایتالیا) و Bond A Band (انگلستان) فعالیت می کند.

روان ترانس آپادانا
روان ترانس آپادانا
روان ترانس آپادانا

در شرکت روان ترانس آپادانا، فرآیند¬های Grinding، Marking، Cutting و Finishing بر روی انواع تسمه¬های خودرویی و فرآیند¬های Cutting , Welding, Joint, Guide welding , Side wall بر روی انواع تسمه های صنعتی از جمله تسمه¬های تایمینگ (مدار باز و مدار بسته)، تسمه های شیاری، وی بلت، انتقال نیرو، نوار نقاله، PVC، PU و ... با کمک تجهیزات کاملا مکانیزه و پیشرفته روز دنیا انجام می پذیرد.آزمایشگاه شرکت روان ترانس آپادانا


یکی از فرآیند های مجموعه روان ترانس آپادانا کنترل¬های کیفی انجام شده روی قطعات می باشد که در ابتدای ورود قطعات به کارخانه توسط واحد کنترل کیفیت و با استفاده از خدمات آزمایشگاهی، سلامت قطعات ورودی کنترل می شود.


شرکت روان ترانس آپادانا دارای مجهز ترین آزمایشگاه تست انواع تسمه در کشور می¬باشد که این واحد توانسته مجوز های لازم اعم از استاندارد ISO 17025 ، همچنین تائیدیه اداره استاندارد استان تهران و همکار اداره استاندارد را اخذ نماید و افتخار خدمت رسانی به شرکت های بزرگی چون سایپا و ایران خودرو را در کارنامه ی حرفه ای خود دارد.تاریخچه شرکت


1374 تاسیس تسمه آپادانا
1375 عقد قرارداد نمایندگی با شرکت OPTIBELT آلمان
1376 عقد قرارداد نمایندگی با شرکت MEGADYNE ایتالیا
1387 تامین بیش از 47 هزار نوع تسمه
1388 اخذ گرید C+ مگاموتور
1391 تامین تسمه های خودروهای ایران خودرو
تامین کننده انحصاری مگاموتور
1392 اخذ پروانه بهر برداری تولید تسمه
1393 تجهیز آزمایشگاه با همکاری مهندسین OPTIBELTآلمان
اخذ گرید B ساپکو
1396 دریافت گواهی تاییدیه همکار اداره استانداره ایران
1398 طرح توسعه شرکت در انواع رول تسمه